Kategorie bloga
Karnisze z serii Prestige do Twojego domu
Karnisze z serii Prestige do Twojego domu

Karnisze Prestige to wysokiej jakości produkty, dostępne w trzech kolorach: stare złoto, chrom mat oraz stal szlifowana, o długości od 120 do 720 cm. Wykonane zostały z metalu, pokrytego specjalną powierzchnią galwaniczną, odporną na ścieranie. Idealnie sprawdzają się do dużych wnętrz o panoramicznych oknach, ale są także świetnym rozwiązaniem dla małych i klimatycznych pomieszczeń.
Prestiżowy karnisz do każdego wnętrza

W zestawie karniszy Prestige znajdują się specjalne wsporniki, dzięki którym można łatwo i samodzielnie przymocować produkt w dowolnym miejscu. Do wyboru są wsporniki ścienne pojedyncze, podwójne oraz wsporniki sufitowe podwójne. Tym sposobem można dopasować karnisz do niejednego typu pomieszczenia.

W ofercie karniszy Prestige można znaleźć przeróżne wzory zakończeń. Posiadamy ich aż 21. Od tych klasycznych i eleganckich, po najbardziej oryginalne. Dostępne są również dwa rodzaje żabek (kółek), dopasowanych kolorystycznie do karniszy. Wśród nich znajdują się klasyczne kółka, ale również bardzo ciche, które posiadają teflonową wkładkę, zapewniającą bezgłośne przesuwanie się po rurkach.

Karnisze Prestige to idealna propozycja dla wszystkich, którzy interesują się nowoczesnym wzornictwem. Elegancja znalazła zupełnie nowe oblicze - ozdoby w oknach mają różny styl, dlatego ważne, by karnisz był neutralny. Styl, kolorystykę i zakończenia karniszy Prestige można dopasować indywidualnie do dowolnego wnętrza.

Świetnie sprawdzają się w klimatycznych, rustykalnych pomieszczeniach, jak również nowoczesnych, industrialnych. Praktycznie każde, nawet najbardziej oryginalne wnętrze będzie dobrze prezentować się z karniszami naszej firmy.

Dlaczego Karnisz Prestige?

Należy zapamiętać, że to właśnie okna stanowią najlepszą wizytówkę domu. Warto uzmysłowić sobie, że jedynie kupno firmowych i eleganckich produktów gwarantuje bezpieczeństwo i wspaniały efekt. Karnisze Prestige wytrzymają nawet te najcięższe zasłony, firany oraz ozdoby okienne. Nie można pominąć tej niezwykle efektownej i trwałej ozdoby naszego okna, ale istotna jest również jej funkcja. Pamiętajmy, że to właśnie na karniszu opiera się kompozycja naszych firan i zasłon, a dzięki nim w naszym domu jest przytulnie.

Wszelkie wątpliwości związane z montażem i doborem długości karnisza, a także sposobu jego zamocowania można skonsultować z poradami ekspertów. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, jak dobrać odpowiednią długość karnisza, czy w jaki sposób go przymocować, by służył przez lata, prosimy o kontakt.

     Blog     0 Komentarzy

Komentarze

Zaloguj lub zarejestruj się by dodawać wpisy na blogu